kalite yönetim sistemi eğitimi

Üniversitemizde kalite çalışmalarına hızla devam ediliyor. Bu kapsamda Türk Standartları Enstitüsü (TSE) İzmir Ege Bölge Koordinatörlüğü Belgelendirme Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen "TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, Risk Tabanlı Süreç Eğitimi" programı başladı.
Eğitim; Kalite Komisyonu, Fen, Sosyal ve Sağlık Bilimleri Enstitüleri, Mühendislik Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Hafsa Sultan Hastanesi, Deneysel Fen Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Araştırma, Girişimcilik ve Yenilikçilik Koordinatörlüğünde görev yapan öğretim üyeleri ve idari personelin katılımıyla yapılıyor.
10 gün sürecek eğitimin ilk bölümü, Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi TSE Uzmanları ve Kalite Yönetim Sistemi Eğitmenleri Baş Denetçi Tuba Atak ve TSE Manisa Temsilcisi İsmail Ünlü tarafından verildi. 
Eğitim,  "Risk Tabanlı Düşünme" bağlamında proses yönetimi, belirlenen risk ve fırsatların yönetilmesi, uygulamaya yönelik örneklerin paylaşılması ve pratik çalışmaların yapılacağı çalıştaylarla devam edecek.Manisa Celal Bayar Üniversitesi © 2018 | Güvenlik ve Gizlilik